PS Care logo upravene 2021 biele

Letný PS Club Junior

Leto je tu a my sme pripravení vytvoriť nezabudnuteľné letné dobrodružstvo pre všetky deti! Či už si vo veku od 6 do 10 rokov alebo od 10 do 13 rokov, naša všestranná ponuka aktívnych aktivít ťa určite nadchne.

Od tvorivých dielní a tvorby, cez športové hry a súťaže, až po vzrušujúce vedecké experimenty – deň u nás bude plný rôznorodosti a vzrušenia.

Náš tím animátorov sa postará o to, aby každý deň bol plný smiechu, zábavy a nových zážitkov. Sme oddaní tomu, aby sme ťa podporili vo všetkých oblastiach, či už ide o tímovú spoluprácu, rozvoj tvorivosti alebo získavanie nových zručností. U nás sa budeš cítiť bezpečne a podporované v príjemnej atmosfére nášej dennej letnej dužiny.

Registrovať sa a zabezpečiť miesto je jednoduché! Kontaktuj nás na uvedených kontaktoch a radi tebe alebo tvojim rodičom poskytneme ďalšie informácie.

Pripoj sa k nám do nášej letnej dennej družiny a spolu vytvorme skvelé letné zážitky, ktoré budeš chcieť zažiť znova a znova!

Informácie pre rodičov

Vitajte v Detskej letnej družine, jedinečnej príležitosti pre Vaše deti počas letných prázdnin! Organizuje ju spoločnosť PS Care, s cieľom poskytnúť deťom bezpečné a zábavné prostredie, keď by inak museli zostať doma samé bez dozoru.

Čo môžete očakávať od našej Detskej letnej družiny?

Čas

Ponúkame dozor od pondelka do piatka, od 8:00 do 16:00 hod. Je to skvelá príležitosť pre deti tráviť čas s ostatnými rovesníkmi a mať aktívne a zábavné letné prázdniny.

Veková skupina

Naša Detská letná družina je určená pre deti vo veku od 6 do 14 rokov. Každé dieťa bude mať možnosť zúčastniť sa rôznych aktivít a hier prispôsobených jeho veku a záujmom.

Ohlásenie účasti

Prosíme, aby deti oznámili svoju účasť deň vopred. Tým nám pomôžu zabezpečiť dostatočný počet animátorov a správne plánovať aktivity.

Stravovanie a pitný režim

Deti si musia priniesť so sebou stravu na celý deň a dostatočné množstvo pitia. Radi sa postaráme o to, aby boli dostupné vhodné priestory na jedenie a pitie.

Určenie

Táto Detská letná družina je špeciálne určená pre deti z „baníckych ubytovní“ na Starom sídlisku. Chceme vytvoriť príležitosť, kde sa môžu deti spoznávať, tvoriť nové priateľstvá a mať skvelý letný zážitok.

Dozor

Deti budú mať dozor skúsených animátorov, ktorí sa postarajú o ich bezpečie a zábavu. Naša psychologička Mgr. Mária Fazekašová z PS Care bude dozerať na priebeh aktivít a bude k dispozícii pre rozhovory a podporu.

Príďte a pripojte sa k nám v Detskej letnej družine! Spoločne vytvoríme nezabudnuteľné letné zážitky pre Vaše deti.

Tešíme sa na stretnutie s vami!

PS Care – spoločne sa staráme o naše deti.


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *