PS Care logo upravene 2021 biele

O nás

Sme občianske združenie so zameraním v sociálnej oblasti. Pomáhame malým aj veľkým.

Radi by sme vám predstavili našu skúsenú psychologičku, Máriu Fazekašovú, s viac ako 50-ročnými skúsenosťami v oblasti poradenskej psychológie, najmä pokiaľ ide o deti a dorast.

Mária Fazekašová je hrdou súčasťou nášho tímu a prináša so sebou bohatú odbornosť a vášeň pre psychológiu. Svoju kariéru v oblasti psychológie začala pred viac ako polstoročím a odvtedy sa neustále vzdeláva a zdokonaľuje, aby mohla ponúkať kvalitnú a účinnú starostlivosť svojim klientom.

Jej špecializácia na oblasť poradenskej psychológie, najmä pokiaľ ide o deti a dorast, je výsledkom jej vášne a odhodlania pomáhať mladým ľuďom v ich psychickom vývoji. Mária má hlboké porozumenie a citlivosť voči špecifickým potrebám detí a dorastajúcich a je oddaná tomu, aby im poskytla podporu a nástroje na dosiahnutie duševného blaha.

S viac ako 50-ročnými skúsenosťami má Mária hlboké pochopenie rôznych psychických porúch a výziev, ktorým čelia deti a dorastajúci. Jej práca sa zameriava na problémy ako depresia, úzkosť, poruchy správania, učebné ťažkosti, zvládanie stresu a iné. Sústavne pracuje na tom, aby pomohla klientom objaviť ich vnútorné zdroje a rozvinúť zručnosti potrebné na riešenie životných výziev.

Mária vytvára dôverné a podporujúce prostredie, v ktorom sa klienti cítia bezpečne a slobodne vyjadria svoje myšlienky a pocity. Jej prístup je založený na individuálnom porozumení a spolupráci s klientom, aby spoločne dosiahli požadované ciele a podporili rast a sebaúctu.

Dôverujte Márii Fazekašovej a jej 50-ročným skúsenostiam v oblasti poradnenskej psychológie pre deti a dorast. Jej angažovanosť a záujem o vaše psychické blaho vám poskytne oporu a vedenie v každom kroku vašej cesty k duševnému zdraviu.

Sme hrdí, že Mária je súčasťou tímu PS Care a veríme, že vám jej skúsenosti a starostlivý prístup pomôžu nájsť riešenia a dosiahnuť psychickú pohodu, akú si zaslúžite.